برگزاری اولین رویداد معرفی طرح های نوآورانه شتابدهنده صدر فردا برای جذب سرمایه گذار

مدیر عامل تاصیکو خبر داد: شتاب دهنده صدر فردا پس از اخذ تأییدیه دانش بنیان، پلتفرم توسعه نوآوری محور را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی صدر فردا، غلام رضا سلیمانی، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در اولین رویداد ارائه طرح های نوآورانه شتابدهنده صدر فردا که با حضور مدیران عامل شرکت های تابعه و وابسته و جمعی از فناورانی که طرح های دانش بنیان خود را به صدر فردا ارائه داده اند، گفت: مذاکره با فناوران نشان دهنده عزم جدی مجموعه صدر تامین بخصوص شتابدهنده صدر فردا برای بهره گیری از رویکرد های توسعه نوآوری محور است. براین اساس تلاش داریم با برگزاری منظم چنین رویداد هایی جذب سرمایه و تجاری سازی طرح ها را در دستور کار قرار دهیم و از تمامی ظرفیت های موجود بهره گیریم.

وی ادامه داد: در اولین رویداد مدیران عامل پنج شرکت مس شهید باهنر، صنایع خاک چینی ایران، معدنی املاح ایران، پارس تامین و پودر بندر امام میزبان نوآوران فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی ایران بوده اند و در ادامه سایر مدیران عامل در دیگر شرکت های تابعه میزبان فناوران خواهند بود.

سلیمانی خاطر نشان کرد: شتابدهنده صدر فردا زمینه لازم را برای شناسایی، جذب و راهبردی طرح های نوآورانه فراهم کرده است و سعی دارد تا با ایجاد مسیر هوشمندانه برای ایجاد و توسعه کسب و کار های نوین به خلق ارزش از مسیر طرح های دانش بنیان بپردازد.

وی بیان داشت: شتابدهنده صدر فردا قصد دارد رویداد ارائه طرح های نوآورانه خود را به طور مستمر برگزار و متناسب با حوزه فعالیت شرکت های زیر مجموعه صدر تامین طرح های نوآورانه را به آنان عرضه کند.

گفتنی است؛ طرح های بازیافت فلزات گرانبها، تولید ترکیبات برپایه کروم، تولیدات مسی و روی، تولیدات کربنات کلسیم گرید دارویی و تولیدات مدارهای چاپی در این جلسه ارائه و مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری مراسم قدرداني از مدیرعامل و معاون معدنی شرکت توسعه معادن پارس تامین

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه معادن پارس تامین،پس از كشف ذخيره ٢٥ ميليون تني كانسنگ طلا و صدور گواهی کشف معدن پلی متال مادفتي بنام شرکت توسعه معادن پارس تامین به پاس ارج نهادن به زحمات و كوشش هاي بي دريغ و جهادی مجموعه مدیريت و پرسنل شرکت توسعه پارس تامین ،طی مراسمی توسط غلامرضا سلیمانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین و معاونان و مدیران هلدینگ از محمد نبی نوری مدیر عامل و خالد کهرازه عضو موظف هيئت مديره و معاون معدنی شرکت توسعه معادن پارس تامین به نمايندگي از هیئت مدیره و پرسنل این شرکت تجلیل بعمل آمد.

حضور پرشور شرکت توسعه معادن پارس تامین در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی زاهدان

ویدیو کلیپ
حضور پررنگ شرکت توسعه معادن پارس تامین در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی زاهدان
۲۶ لغایت ۲۹ بهمن ماه
کاری از روابط عمومی شرکت توسعه معادن پارس تامین

حضور پررنگ شرکت توسعه معادن پارس تامین در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی زاهدان
۲۶ لغایت ۲۹ بهمن ماه

معاون دارالعلوم مکی زاهدان: ذی‌نفوذان استان در کنار سرمایه‌گذاران خواهند بود

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه معادن پارس تامین، حافظ محمداسماعیل ملازهی، معاون داالعلوم مکی زاهدان و نماینده مولانا عبدالحمید در بازدید از غرفه شرکت توسعه معادن پارس تامین وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین، با مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره شرکت دیدار کرد و گفت: فعالیت‌ها و اقدامات توسعه‌ای شرکت توسعه معادن پارس‌تامین قابل تحسین است و جای تقدیر دارد.
معاون دارالعلوم مکی استفاده از مدیران بومی و نگاه ویژه در چشم‌انداز شرکت به پیوست اجتماعی به ذی‌نفعان جوامع محلی را از برنامه‌های قابل تقدیر مجموعه صدرتامین و شرکت پارس تامین دانست.


وی افزود: قطعا ذی‌نفوذان استان در حمایت از برنامه‌های توسعه‌ای برای آبادانی استان در کنار سرمایه‌گذاران خواهند بود و این نیاز به همراهی معتمدان، نخبگان و حمایت مردمی جهت رفع‌ محرومیت و توسعه مناطق کمتر برخوردار دارد.