مدیرعامل صدرتامین خبرداد: اعلام و اجرای برنامه راهبردی با محوریت نوآوری وتحلیل زنجیره ارزش

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین گفت: برنامه راهبردی تاصیکو و شرکت های تابعه و وابسته با محوریت تحلیل زنجیره ارزش، رویکرد زنجیره ارزش جهانی و موج سوم توسعه در دستور کار قرار می گیرد.


به گزارش شستا رسانه و به نقل از روابط عمومی صدرتامین؛ غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین در جلسه ویدیو کنفرانس با حضور مدیران عامل شرکت های تابعه و وابسته، گفت: برنامه راهبردی تاصیکو و شرکت های تابعه و وابسته با محوریت تحلیل زنجیره ارزش، رویکرد زنجیره ارزش جهانی و موج سوم توسعه در دستور کار قرار می گیرد و انتظار ما از همه همکاران این است که در این زمینه فعالیت چشمگیری داشته باشند چرا که در دنیای امروز برنامه ریزی نیاز به به روز رسانی دارد.
وی ادامه داد: اهمیت برنامه ریزی راهبردی به عنوان سرلوحه فعالیت های شرکت صدر تامین، شرکت های تابعه و وابسته مورد تایید قرار گرفته است و در این زمینه پایش مستمر تحولات به خصوص در زمینه فناوری نیز به خوبی دیده شده است.
سلیمانی با تاکید بر موضوع نوآوری به عنوان مهمترین رکن توسعه در کسب و کارهای معدنی و صنایع فلزی، گفت: در این برنامه وضعیت معدن و صنایع معدنی مورد بررسی قرار گرفت و براین اساس مواردی شامل مزیت نسبی انرژی، موقعیت ممتاز سوق الجیشی، تنوع مواد معدنی، دسترسی به آبهای آزاد و مرز های زمینی، دسترسی به بازار وسیع منطقه و زیر ساخت مناسب برای استقرار نیز به خوبی از سوی همکاران برنامه ریزی تحلیل شده است.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین به اهمیت آموزش در این خصوص اشاره کرد و بیان داشت: دوره آموزشی زنجیره ارزش در شرکت سرمایه گذاری به صورت ویدو کنفرانس برگزار شده است و در این خصوص همه همکاران باید همراهی کاملی داشته باشند. انتظار است تا 2 هفته آینده تحلیل زنجیره ارزش از سوی بدنه کارشناسی در دستور کار قرار گیرد و مدیران عامل در این خصوص گزارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *